Ubytování

V roce 2023 zůstává Tanec bez hranic s láskou a nostalgií v Rekreačním středisku Kletečná blízko nádrže Želivka.​ 

Zabalte si to nejnutnější a vydejte se směr obec Kletečná nedaleko Humpolce, kde uprostřed krásné klidné přírody, stojí náš „staronový“ areál.

Areál RS Kletečná budeme mít pouze pro sebe, žádní jiní hosté tam nebudou. Stravování bude probíhat společně na hlavní budově. Celková kapacita místa je 300 osob.

Jak se do areálu dostanete? Místo je dobře dostupné z dálnice D1, cesta z Prahy trvá cca 70 minut (100 km), z Brna cca 90 minut (120 km).

                                                                                                                  

 

Prosíme věnujte zvýšenou pozornost výběru ubytování a nezapomeňte do poznámky v příhlášce uvést požadovaného spolubydlícího.
Předejdete tak komplikacím na místě.

 


V NABÍDCE 2023 MÁME TŘI TYPY UBYTOVÁNÍ:
 


1) HOTEL

Hotelové pokoje s vlastním sociálním zařízením (toaleta, sprcha, umyvadlo) se nachází v hlavní budově a nabízí vyšší standard ubytování. Pokoje jsou převážně čtyřlůžkové. Všechny pokoje jsou vybaveny nočními stolky, šatní skříní a předsíňovou stěnou.
Součástí pokoje je nově zrekonstruované sociální zařízení a koupelna se sprchovým koutem.


Kapacita je omezená, prosíme, přihlaste se včas!

Cena: 6 450 Kč / týden / osoba (cena zahrnuje stravování)

 

            

 


2) BUNGALOV
 

Bungalov má lůžkovou kapacitu až pro devět tanečníků, je tedy vhodný pro větší skupiny. Každý bungalov má svou vlastní toaletu a umyvadlo. Společné sprchy jsou umístěny v hlavní budově, která je vzdálena cca 50 m.

Cena: 4 850 Kč / týden / osoba (cena zahrnuje stravování)

 

     

 


3) CHATKA

Dřevěné chatky jsou vhodné pro nenáročné tanečníky, kteří jedou na Tanec bez hranic především tančit a ocení levnější typ ubytování. V každé chatce jsou dvě palandy, tedy ubytuje celkem čtyři osoby. Sociální zařízení je umístěno na hlavní budově a v chatce není elektrická zásuvka. Zdroj energie je umístěn nedaleko. Ideální pro milovníky táborů!

Cena: 3 850 Kč / týden / osoba (cena zahrnuje stravování)

Pokud chcete bydlet o samotě nebo jen ve dvou, nabízíme za příplatek 750 Kč / osoba / týden soukromou chatku.
 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím