Taneční lekce

 

 

LEKTOŘI NA TANCI BEZ HRANIC SUMMER 2023

 

První týden (29. 7. - 5. 8. 2023) - Mario Glez, Isabelle Nelson, Raymond Naval

Druhý týden (5. - 12. 8. 2023) - Marion Sparber, Robbie Ordoña, Terry Beeman

Třetí týden (12. - 19. 8. 2023) - Kino McHugh, Vanessa Vince-Pang, Samuel Caleb Baxter

Změna lektorů i rozložení vyhrazena. V případě jakékoliv změny bude zajištěna adekvátní náhrada, o které vás budeme včas informovat.

 

Denně probíhá celkem šest dvouhodinových lekcí a střídají se vždy mírně pokročilé a pokročilé lekce. Každý den učí všichni lektoři oba typy lekcí.
Lekce začínají v neděli ráno a končí v pátek večer, a poté následuje závěrečná párty.


 


 

YOGA & STRETCH

Připravte své tělo na lekce, díky ranním lekcím Yoga & Stretch! Tyto ranní přípravné lekce kombinují protahování s posilováním a jógovou praxí. Tanečníci tak získají nejen flexibilitu, ale i sílu nutnou pro překlenutí propasti mezi pasivním a aktivním rozsahem. Cílem aktivního protahování pomocí jógy je rozproudit krev v těle a celé ho prohřát, neboť zahřáté svaly jsou synonymem pro výkonné svaly. Ranní Yoga & Stretch lekce vám zajistí aktivní zahřátí, protažení izolovaných svalů a kompenzaci námahy, která se během dne při tanci nahromadí. Nejedná se o zátěž navíc, naopak - jde o přípravu těla na výkon a prevenci přetížení. Lekce se konají každé ráno od 8:00 do 9:00.

Pokud máte o Ranní Yoga & Stretch lekce zájem, nezapomeňte je zaškrtnout v přihlášce. Cena za týden (6 lekcí) je 1 200 Kč.

 První týden - Veronika Krejčová

O Veronice:

Jsem Veronika, lektorka jógy, průvodkyně změnou ke zdraví, výživová specialistka. Vedu skupinové lekce integrační jógy a provázím jednotlivce na cestě k celistvosti.

Na hlubokou cestu sebepoznání jsem se vydala v 17 letech, když mi byla diagnostikována artróza kyčelního kloubu. Vysněná kariéra profesionální tanečnice byla u konce. V ten moment do mého života vstoupila jóga, která mi pomáhala zbavit se bolestí. Jógu jsem se rozhodla odjet studovat do Indie.

Postupně jsem pronikala hlouběji do tajů jógy a především znovu nalézala vztah sama k sobě. Později jsem se svou cestu rozhodla začít sdílet s ostatními. Neřeknu vám nic, co byste již nevěděli, ale pomůžu vám znovu nalézt vztah ke svému tělu. Cesta zdraví je cestou úcty, vřelosti a respektu sama k sobě.

 

 

 

 Druhý týden - Terry Beeman

Na druhém týdnu jsme pro Vás přichystali jedinečné ranní lekce v podobě YOGA & BARRE, pod vedením skvělého tanečníka, akrobata a choreografa Terryho Beemana (USA).

 

O Terrym:

Terry Beeman je renomovaný tanečník, choreograf, režisér a učitel, jehož jméno je spojováno s uměním a vášní k tanci po celém světě. Terry vyučuje nejen po celých Spojených sátech, ale i v Austrálii, Japonsku, Itálii, Švýcarsku či Koreji. Několik let s velkým úspěchem vedl své kurzy v nejznámějších tanečních studiích v New Yorku - Steps a Broadway Dance Center.

V rámci rozcviček na svých lekcích kombinuje Terry jazzovou techniku s Hatha a Anasara jógou. Lekce Yoga & Barre jsou propojením jógové praxe, protahování a baletní techniky u tyče. 

Více o Terrym, jakožto jedním z našich hlavních lektorů na druhém týdnu Tance bez hranic SUMMER se můžete dočíst zde.


 

 

 

 

 


 

Třetí týden - Kristýna Dobešová

O Kristýně:

„Jógu praktikuji od roku 2007. Když jsem se později jako instruktor potápění odstěhovala do jihovýchodní Asie, začala jsem se jí věnovat naplno. V Indonésii jsem potkala svého učitele Marka Whitwella a začala studovat na lektorku Hatha jógy v jeho škole Heart of Yoga.

Mark je jedním z posledních žijících lektorů jógy, kteří se učili přímo od „otce jógy“ Krishnamacharya a jeho syna Desikachara. Jsem tedy přímou pokračovatelkou této původní jógy ze starých Véd, takové, než byla pozměněna západem a takovou ji také s nadšením a pokorou předávám dál.

Hatha i Fly high jógu jsem učila na ostrovech v Indonésii a po návratu i v Čechách. Spolupracuji také s potápěčským centrem DIVE5, kde pořádáme výjezdy propojující jógu a potápění.        

Jóga je pro mě účast ve vnímavé síle, inteligenci a kráse života. Ponoření do vyživující unie mužské a ženské polarity. Celotělová modlitba k životu. Jóga nám dovolí uvolnit se do zázraku naší vlastní reality.

 

 

 

 


EXTRA RANNÍ LEKCE

Po velkém loňském úspěchu rozšiřujeme novinku v podobě speciálních ranních lekcí, a to na celé tři týdny Tance bez hranic SUMMER! Každý týden vám tak nabízíme ranní lekce zaměřené na prohloubení konkrétní pohybové techniky pod vedením jednoho lektora či lektorky z daného týdne.
Více informací o Extra ranních lekcích najdete zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím