Taneční lekce

O TANEČNÍCH LEKCÍCH

Unikátní dvouhodinová délka lekcí zůstane zachována i na Tanci bez hranic 2021!

Denně je celkem šest dvouhodinových lekcí, střídají se vždy středně pokročilé a pokročilé lekce. 
Všichni lektoři učí každý den oba typy lekcí.
Lekce začínají od neděle ráno a končí v pátek večer, následuje závěrečná párty.

 

 

LEKTOŘI NA TANCI BEZ HRANIC

  • První týden (24. 7. – 31. 7. 2021) - Raymond Naval, Kino McHugh, Fabio Fiorillo
  • Druhý týden (31. 7. – 7. 8. 2021) - Simone Nolasco, Francesca Dario, Macia Del Prete
  • Třetí týden (7. 8. – 14. 8. 2021) - Terry Beeman, Robbie Ordoña, Sam Parry

Změna lektorů i rozložení vyhrazena. V případě jakékoliv změny bude zajištěna adekvátní náhrada a také vás o ní budeme včas informovat

 

STRETCH & STRENGTH LEKCE

V dopoledních hodinách budou 1. a 3. týden probíhat lekce Stretch & Strenght.

Pokud vás zajímá správná příprava pohybového aparátu na lekci a následná regenerace, ranní lekce Stretch & Strenght jsou to pravé! Během lekce se provádí kombinace protahování s posilováním. Tato metoda dodá tanečníkům nejen flexibilitu, ale i sílu nutnou pro překlenutí propasti mezi pasivním a aktivním rozsahem. Pomáhá tak tanečníkům, kteří jsou sice na zemi schopni udělat provaz či rozštěp (pasivní rozsah), ale během tance přesto nemají tak zvaně „vysoké nohy“(aktivní rozsah). Aktivní protahování se naopak snaží v těle krev rozproudit, protože zahřáté svaly jsou synonymem pro výkonné svaly.  Vzhledem k tomu, že rozsah nohou je často limitován rozsahem zad, neopomíjí lekce ani kompenzační cvičení na záda. Celkově si tedy tuto lekci můžete představit jako aktivní zahřátí a protahování izolovaných svalů a kompenzaci námahy, která během dne při tanci nastane. Nejedná se o zátěž navíc. Naopak. Jde o přípravu těla na výkon a prevenci přetížení.

Pokud máte o tyto lekce zájem, nezapomeňte je zaškrtnout v přihlášce. Cena za týden (6 lekcí) je 500 Kč. Lektor bude upřesněn.

BALET S FRANCESCOU DARIO 

Vyslyšeli jsme Vaše přání a domluvili jsme na ročník 2021 speciální ranní lekce baletu se skvělou Francescou Dario! Lekce budou probíhat pouze 2. týden - 31.7. - 7.8.2021 a kapacita je omezena! Využijte této jedinečné možnosti a zdokonalte si svoji techniku, lekce jsou vhodné i pro baletní začátečníky!

Francesca Dario studovala balet na prestižních školách v Benátkách, Milánu a v Rovigu. V roce 2010 byla přijata do amerického souboru Complexions, které založili Dwight Rhoden a Desmond Richardson. Kdo by tento soubor náhodou neznal, prosíme urychleně doplnit znalosti zde :-) 

Nemusíte se bát, že bychom Vás nutili každý den ráno nastoupit staticky k tyči, Francesca má nedávnou zkušenost z Izraele, kde uspořádala "contemporary ballet" hodinu pro více jak 200 osob různých tanečních úrovní najednou, můžete se tedy těšit na moderní přístup a nové zkušenosti. Lekce bude vhodná i pro ty, co se baletu třeba tolik nevěnují, ale chtěli by si přesto zlepšit svoji techniku, kterou pak využijí ve všech stylech tance.

Cena za týden (6 lekcí) je 800 Kč.

  

TRIČKA TBH 2021

Chcete vlastní tričko v edici TBH 2021?

 

Objednejte si své tričko TBH v přihlášce na TBH 2021.

Rozměry:

 

VODY TBH 2021

Chcete dodržovat pitný režim stylově? Chcete vždy vědět, jaká lahev je právě ta Vaše a mít jistotu, že Vám z ní nikdo jiný nepije? Chcete se zbavit otravného převážení balíků s vodou? Chcete pít stejnou vodu jako Terry Beeman?

Buďte jedineční a stylový, objednejte si exkluzivní „osobní vodu Tanec bez hranic 2021!

Vodu za Vás dopravíme na místo konání akce a Vy se tak zbavíte nepohodlného převážení těžkých PET lahví! Zároveň budete mít svou zásobu vody na týden, nebo třeba na celých 14 dní vždy po ruce.

Objednejte si svou osobní vodu hned teď!

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Vodu je možné objednat pouze před začátkem akce. Na místě konání již nebude k dispozici.

Přihlašování 2021 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2021