O Tanci bez hranicTanec bez hranic je jedinečný projekt, spojující tanečníky z celého světa.


Naším cílem je vzdělávat a propojovat umělecky a pohybově nadané tanečníky, díky tanečním workshopům a akcím s inspirativními lektory a lektorkami z celého světa.

  • Na našich workshopech se setkáš s taneční špičkou z celého světa v contemporary, fusion hip hop či jazzu a s technikami jako jsou floorwork, taneční párová akrobacie nebo countertechnique. Naše lekce jsou rozdělené a šité na míru pro mírně pokročilé a pokročilé tanečníky.
     
  • Díky naší spolupráci se zahraničními studii a školami nabízíme také řadu zajímavých tanečních příležitostí v podobě stipendií a stáží, které mohou na konci workshopu udělit lektoři vybraným tanečnicím a tanečníkům. Získat můžeš také stipendium na další ročník Tance bez hranic, které každý lektor na konce týdne uděluje jednomu tanečníkovi či tanečnici z každé úrovně.
     
  • V průběhu roku chystáme také sezónní workshopy pod názvy SPRING a WINTER. Jedná se o kratší, převážně víkendové, workshopy, kde načerpáš jedinečné zkušenosti od dalších skvělých lektorů a lektorek ze všech koutů světa. Cenných tanečních příležitostí však není nikdy dost a nové stále přibývají - vše o projektech a akcích, které do budoucna připravujeme, se dozvíš také na našem Facebooku nebo Instagramu.
     

Zajímá tě, jako to na Tanci bez hranic vypadá? Mrkni na naši videogalerii!

 

Kdo se může zúčastnit?

Zúčastnit se mohou všichni, kdo chtějí tancovat a zlepšovat se.

Otevřeny budou dvě úrovně pokročilosti - mírně pokročilá a pokročilá.

Mírně pokročilá úroveň je ideální pro mírně až středně pokročilé tanečnice a tanečníky. Je zároveň vhodná pro mladší účastníky.

Naše workshopy Tanec bez hranic spíše nedoporučujeme zájemcům, kteří nikdy netančili.
 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím