O Tanci bez hranic

Mírně pokročilí a pokročilí tanečníci, tanečních lektorů nevyjímaje, jezdí každoročně na Tanec bez hranic a posouvají hranice svých možností vpřed. Nejde ale pouze o tanec samotný. Na Tanci bez hranic můžete lépe poznat limity svého těla, naučit se s nimi pracovat a posouvat je stále dál a dál.

Ve spolupráci se světovými lektory a choreografy získáte cenné zkušenosti, které zdokonalí vaši taneční techniku a výraz. Pro profesionální tanečníky a choreografy je Tanec bez hranic skvělou příležitostí pro další umělecký a profesní růst. Tanec bez hranic je světový nejen díky skvělému lektorskému týmu, ale také díky obrovské taneční ploše, která je po vzoru zahraničních tanečních stáží, umístěná venku. Toto venkovní zastřešené odpružené taneční pódium s profesionálním tanečním povrchem, zrcadly a kvalitní výkonnou aparaturou výrazně zvyšuje kvalitu tanečních lekcí. Naše otevřená taneční plocha je největší a nejkvalitnější svého druhu v Čechách.

Pro lepší představu se podívejte do naší videogalerie!

 

Kdo se může zúčastnit?

Zúčastnit se mohou všichni, kdo chtějí tancovat a zlepšovat se.

Otevřeny budou dvě úrovně pokročilosti - pokročilá a středně pokročilá.

Pokročilá úroveň je vhodná pro zkušené tanečnice a tanečníky z různých tanečních škol i pro individuály a taneční lektory. Věková hranice je stanovena minimálně na 15 let.

Středně pokročilá úroveň je vynikající pro mírně až středně pokročilé tanečnice a tanečníky. Zároveň je vhodná pro mladší účastníky.

Seminář Tanec bez hranic spíše nedoporučujeme pro zájemce, kteří nikdy netancovali.

Jak se přihlásit?

Jediný způsob je pomocí přihlášky na těchto stránkách.

Po vyplnění obdržíte do tří pracovních dnů potvrzující e-mail a budete vyzváni k zaplacení zálohy nebo celé částky (převodem, či vkladem na účet - Fio banka, a.s. Praha 1, číslo účtu: 2300214974/2010, jako variabilní symbol uvádějte datum narození ve formátu ddmmrr, specifický symbol uvádějte 3).

Pro účastníky ze Slovenska, kteří platí v Eurech, je připraven účet bez poplatku za mezinárodní transakci. Využijte účet - Fio banka, a.s. Praha 1, číslo účtu: 2200072657/8330.

Přihlašování 2021 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2021