O ceně

Připadají Vám ceny vysoké? Tak počítejte s námi.

Možná se vám to zdá neuvěřitelné, ale ceny lekcí jsou stanoveny na hranici nákladů a v případě nedostatečné účasti nebo zásadního pohybu měnového kurzu bude dotována z rezerv organizátora a dalších zdrojů (grantů a podob.). Z ceny lekcí musíme pokrýt výdaje na platy lektorů (v západních cenách), letenky a ubytování lektorů. Je velice obtížné lektory vůbec přesvědčit, aby k nám přijeli a učili u nás. V případě, že bychom jim nenabídli odpovídající plat v eurech nebo amerických dolarech, učili by na jiné stáži ve světě. Nemalou část finančních prostředků stojí technické zabezpečení akce (výstavba pódia, zajištění stanu, doprava zrcadel, aparatury atd.).

Jsme si vědomi toho, že Tanec bez hranic nepatří k nejlevnějším akcím, kterých se jako tanečníci můžete zúčastnit. Jsme ale přesvědčeni o tom, že jde o akci, která za to skutečně stojí! Navíc nabízíme možnost požádat si o sociální stipendium.

 

CENA TANEČNÍCH LEKCÍ

Stejně jako v minulých letech si můžete vybrat, kolik lekcí budete chtít během Tance bez hranic absolvovat.

CENY TANEČNÍCH LEKCÍ PRO INDIVIDUÁLNÍ TANEČNÍKY
PARTNERSKÉ ŠKOLY A SKUPINY MAJÍ SJEDNÁNY CENY INDIVIDUÁLNĚ

 

Lekcí denně

1 týden TBH

2 týdny TBH

3 týdny TBH

2 lekce

5 800 Kč

9 300 Kč

-

3+2 lekce*

-

8 800 Kč

-

3 lekce

6 300 Kč

9 700 Kč

 

13 200 Kč

 

*3+2 lekce znamená první týden tři lekce denně, druhý týden dvě lekce denně nebo naopak

 • Pro běžné ceny zaplaťte zálohu do čtrnácti dnů od podání přihlášky (unikátní variabilní symbol bude automaticky vygenerován přihláškou a přijde e-mailem, specifický symbol je 3).
 • Záloha je vždy 5000 Kč.
 • Doplatek musí být uhrazen do konce května, jinak nemůžeme zaručit držení vašeho místa.
 • Veškeré další podrobnosti nejen k platbě obdržíte jako potvrzení on-line přihlášky do tří pracovních dnů.
 • ​Je-li pro Vás cena příliš vysoká a nemůžete si ji dovolit, zažádejte o sociální stipendium.

 

CENA UBYTOVÁNÍ 

Veškeré informace naleznete v sekci O ubytování.

 

OPENCARD

Pro největší nadšence, kteří si chtějí na stáži zatančit skutečně bez hranic, nabízíme možnost připlacení si 1500 Kč na týden za OpenCard, která opravňuje ke vstupu na všechny lekce.

Účastník s OpenCard má možnost vstupu na všech šest lekcí během dne (pokročilé i středně pokročilé). V případě, že chcete OpenCard, tak si v přihlášce zvolte pokročilou úroveň a možnost OpenCard se objeví v nabídce. Možnost OpenCard platí pouze v případě, že není vyčerpána kapacita lekcí.

 

DOPRAVA, REGISTRAČNÍ POPLATEK A DOPLŇKOVÝ PROGRAM

Vzhledem k tomu, že se řada účastníků na Tanec bez hranic dopravuje po vlastní ose, účtuje se doprava zvlášť. Vámi zvolenou variantu zvolte v přihlášce.

DOPRAVA

Doprava autobusem z Prahy - 240 Kč

Doprava autobusem do Prahy - 240 Kč 

SHUTTLE

V případě dostatku zájemců je možné vypravit auto či autobus také z těchto míst:

 • z Brna a zpět - 1600 Kč / 1 cesta
 • z Letiště Václava Havla a zpět - 2 400 Kč / 1 cesta

REGISTRAČNÍ POPLATEK

Registrační poplatek na Tanec bez hranic je jednorázový poplatek, který platí všichni účastníci Tance bez hranic*. Tento poplatek činí 550 Kč a je v něm započtený i rozlišovací náramek, který musí mít povinně všichni tanečníci na lekci.

DOPLŇKOVÝ PROGRAM

Kromě základních položek nabízíme ještě několik možností, jak si zpříjemnit účast na Tanci bez hranic! V areálu je bazén, ohniště, les a terén pro míčové sporty. K doprovodnému programu patří například večerní diskuze s lektory, party s Djs, táborák s muzicírováním a nebo improvizační hodiny.

 

SOCIÁLNÍ STIPENDIUM

Strašně moc byste si přáli jet na Tanec bez hranic, ale částka je pro Vás příliš vysoká a nemůžete si ji dovolit? Pak nabízíme řešení – zažádejte o sociální stipendium.

Připravujeme pro Vás aktuálně systém sociálních stipendií. V případě Vašeho zájmu o sociální stipendium se normálně přihlaste (abychom věděli, v jakém rozsahu máte o Tanec bez hranic zájem), a do poznámky připište "sociální stipendium", pro jistotu nám ještě můžete napsat mail na info@tanecbezhranic.cz a my Vám pošleme formulář žádosti o stipendium k vyplnění. Vaše žádost bude poté posouzena a o jejím výsledku budete informováni. Své žádosti zasílejte nejpozději do 1. 3. 2022.

 

STORNO PODMÍNKY A POJIŠTĚNÍ*

Vzhledem k tomu, že většina nákladů spojených s akcí jsou kvůli dosažení co nejnižší ceny hrazeny ve velkém předstihu dopředu, včetně platby za ubytování a stravu, je třeba při odhlášení z akce počítat s následujícími storno podmínkami. 

Upozornění: Pojištění není možné uplatnit na předčasný odjezd v předposlední den pobytu, např. akce končí v sobotu ve 13.00, odjedu v pátek večer, neuplatním storno pojištění.

POZOR: nevracíme peníze za objednané tričko (dostanete ho i v případě neúčasti) a také za zrušení dopravy busem po 15. 6. 2020 - např. na poslední chvíli se rozhodnete přijet či odjet po vlastní ose, nebo později. Výroba triček i autobusy se objednávají s velkým předstihem a není tedy v našich silách peníze za tyto dvě položky vracet.

STORNO PODMÍNKY BEZ POJIŠTĚNÍ

Při odhlášení z akce se účtuje storno poplatek ve výši x % z celkové částky účastnického poplatku* za TBH. Rozhodující je, kolikátý den před začátkem pobytu o storno požádáte. Požádáním o storno se rozumí zaslání e-mailu na adresu info@tanecbezhranic.cz.

 • Při stornu 61. den a více před akcí je storno poplatek ve výši 20 %.
 • Při stornu 60. – 31. den před akcí je storno poplatek ve výši 50 %.
 • Při stornu 30. – 8. den před akcí je storno poplatek ve výši 80 %.
 • Při stornu 7. den až do konce akce je storno poplatek ve výši 100 % (tj. zaplacený účastnický poplatek od 7. dne už nelze vrátit).

STORNO PODMÍNKY V PŘÍPADĚ POJIŠTĚNÍ STORNA Z DŮVODU NEMOCI, ČI ÚRAZU

Účastníkům nabízíme možnost pojištění na storno. Pojištění se vztahuje na zrušení účasti z důvodu nemoci na základě předložené lékařské zprávy a vztahuje se i na případný předčasný odjezd z akce z důvodu nemoci či úrazu. Účastníkovi bude vyplaceno 80 % uhrazeného účastnického poplatku za celé zbývající dny pobytu. Cena pojištění je 220 Kč / týden. Pojištění na storno je zcela dobrovolné a je možné si ho zaplatit na osm nebo patnáct dní. Pojištění storna se nevztahuje na zrušení pobytu a předčasné odjezdy z rodinných a jiných důvodů – v takovém případě se storno řídí základními storno podmínkami.

STORNO PODMÍNKY V PŘÍPADĚ POJIŠTĚNÍ STORNA BEZ UDÁNÍ DŮVODU

Kromě základního pojištění na zrušení účasti z důvodu nemoci, nabízíme účastníkům možnost připlatit si pojištění na storno bez udání důvodu. Při pojištění se na storno bez udání důvodu není vyžadována lékařská zpráva a účastníkovi bude vyplaceno 80 % uhrazeného účastnického příspěvku za celé zbývající dny pobytu*. Pojištění na storno je zcela dobrovolné a je možné si ho zaplatit na osm nebo patnáct dní. Cena pojištění je 390 Kč / týden.

 

 

* Odesláním přihlášky automaticky souhlasíte se storno podmínkami.
* Účastnickým poplatkem se rozumí celková částka za objednanou akci vyjma volitelné částky pojištění.
 

Přihlašování 2022 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím