Yoga & Stretch na SUMMER 2023

koná se: 04.05.2023

Také už se těšíte na SUMMER 2023? Nezapomeňte se rozehřát na ranních lekcích Yoga & Stretch! Kombinací protahování s posilováním a jógovou praxí bude Vaše tělo připraveno na výkon a vyvaruje se přetížení. Stačí lekce Yoga & Stretch zaškrtnout v přihlášce.

 


 

Připravte své tělo na výkon, díky ranním lekcím Yoga & Stretch! Tyto ranní přípravné lekce kombinují protahování s posilováním a jógovou praxí. Tanečníci tak získají nejen flexibilitu, ale i sílu nutnou pro překlenutí propasti mezi pasivním a aktivním rozsahem. Cílem aktivního protahování pomocí jógy je rozproudit krev v těle a celé ho prohřát, neboť zahřáté svaly jsou synonymem pro výkonné svaly. Ranní Yoga & Stretch lekce vám zajistí aktivní zahřátí, protažení izolovaných svalů a kompenzaci námahy, která se během dne při tanci nahromadí. Nejedná se o zátěž navíc, naopak - jde o přípravu těla na výkon a prevenci přetížení.
 

Na každém týdnu Tance bez hranic SUMMER se můžete těšit na ranní Yoga & Stretch lekce pod vedením jiného lektora či lektorky:
 


29. 7. - 5. 8. 2023 - PRVNÍ TÝDEN

Veronika Krejčová

 

5. - 12. 8. 2023 - DRUHÝ TÝDEN

Lekce YOGA & BARRE s Terrym Beemanem

 

12. - 19. 8. 2023 - TŘETÍ TÝDEN

Kristýna Dobešová


 

VÍCE O RANNÍCH LEKCÍCH YOGA & STRETCH

 

 

 

 

 

 


Zpět

Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím