Aktuální informace k účasti na TBH 2021

koná se: 08.07.2021 - 14.08.2021

Tanec bez hranic se letos uskuteční v plném rozsahu!

Máme pro Vás několik aktualit:
 
1) COVID: Máme velkou radost, že se letos Tanec bez hranic bude moci konat bez větších omezení, nicméně musíme respektovat nařízení Ministerstva zdravotnictví a vyžadovat po všech účastnících jedno z N-T-O (zdroj): potvrzení o prodělání covidu-19 ne starší než 180 dní, negativní PCR nebo antigenní test (detaily v odkazu) nebo certifikát o očkování.
Dále všechny účastníky prosíme, aby s sebou měli na každý týden alespoň jeden antigenní test, pro případ, kdyby se u nich vyskytly symptomy covidu a my mohli co nejrychleji reagovat a předejít tak uzavření akce.
 
Důležité: Bez odevzdání výše zmíněného nemůžeme účastníka přijmout na akci. To stejné platí pro osoby mladší 18 let, které nebudou mít potvrzení o zdravotní způsobilosti od lékaře. Proto moc prosíme, mějte všechny dokumenty v pořádku, ať Vás nemusíme posílat domů, letos nebudou možné žádné výjimky typu posílání mailem apod.!
 
2) BALET S FRANCESCOU DARIO 2. TÝDEN: Stále je možnost zlepšit si své technické dovednosti pomocí ranních lekcí baletu se zahraničním lektorkou. Lekce budou vhodné i pro úplné začátečníky, kteří nikdy na hodině baletu nebyli. Pokud si chcete lekce dohlásit, napište nám prosím.
 
3) OBLEČENÍ A DOPLŇKY TBH: Jako každý rok, i letos jsme si připravili novou kolekci našeho merche, máte se na co těšit! :-)
 
4) SPECIÁLNÍ LEKCE SE SIMONEM NOLASCEM: Koncem druhého týdne si lektor Simone Nolasco přiveze svoji DJku a kameramanku a budou společně tvořit speciální zážitkové lekce pro pokročilé se živou hudbou, ze kterých vznikne video. Bude se jednat o večerní lekce 5. a 6. srpna. Pokud na 2. týden nejedete a chtěli byste na tuto jedinečnou událost dorazit, je to možné, stačí odepsat na tento mail a domluvíme se na detailech, poskytujeme zvýhodněnou cenu.
 
5) NA AKCI NELZE PLATIT KARTOU - mějte s sebou prosím dostatek hotovosti na útratu na baru / bistru nebo na zmiňovaný merch. 
 
Pokud byste měli ještě nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
 
Těšíme se na Vás již za téměř 2 týdny!

Zpět

Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím