TBH PERFORMANCE

koná se: 06.09.2019 - 07.09.2019

Přijďte se podívat na ty nejlepší choreografie z Tance bez hranic 2019! Uvidíte choreografie od světových lektorů - Terry Beeman, Iker Karrera, Macia Del Prete, Michele Oliva a mnoho dalších!

Pro tanečníky: 22. ročník Tance bez hranic je nenávratně za námi a nám nezbývá, než se opět těšit na další. Ale není třeba smutnit – pokud se dostanete do Prahy, tak si přijďte zopakovat úžasné variace a choreografie z letošního Tance bez hranic! Od úterý 3. 9. do čtvrtka 6. 9. si je můžete přijít znovu zatančit. Nemusíte mít obavy, že už si nic nepamatujete. Ať už jste tancovali ve středně pokročilých nebo pokročilých, je mezi námi spousta tanečníků se sloní pamětí, kteří vám variace připomenou. A pokud si na něco nebudeme moct vzpomenout, přijdou na řadu videozáznamy… Během celkem tří tanečních lekcí (zkoušek) budete mít možnost si všechny variace znovu oživit, zavzpomínat si a vrátit se alespoň na chvíli na naši skvělou taneční stage Tance bez hranic.

Účast na lekcích je zdarma a podrobný rozvrh zkoušek naleznete níže.
Zkoušky proběhnou v InDance centru Hostivař, Gercenova 1181/10, Praha 10 - Hostivař.

Vstupenky můžete zakoupit v odkazu uvedeném v události.

Rozvrh:


Zpět

Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím