Doprovodný program

Na letním festivalu Tanec bez hranic SUMMER nesmí chybět také doprovodný program, v podobě inspirativních diskuzí s lektory, tanečních battlů, party nebo večerního posezení u ohně.

Součástí programu Tance bez hranic SUMMER je také udělování stipendií, nejen na další ročník letní stáže. Díky naší spolupráci se zahraničními studii a školami nabízíme řadu zajímavých tanečních příležitostí v podobě stipendií a stáží, které mohou na konci týdne udělit lektoři vybraným tanečnicím a tanečníkům.

 Předávání stipendií

Jako každý rok budeme i letos na Tanci bez hranic SUMMER předávat stipendia na následující ročník! Lektoři vyberou z každé úrovně jednoho tanečníka či tanečnici, ve kterých vidí největší potenciál a ti získají zdarma lekce na celý týden dalšího ročníku Tance bez hranic.

Vedle našich stipendií mají účastníci Tance bez hranic možnost získat také zahraniční stipendia od partnerských organizací jako je Danza180 v Madridu, Iwanson International School of Contemporary Dance v Mnichově, World Dance Movement v Bari, Itálii, Kinetic Orchestra ve Finsku nebo taneční festival Tanečno na Slovensku. Stipendia pak budou předána ze strany organizátorů nebo choreografů. Předání stipendií probíhá v pátek, tedy na konci každého týdne, na hlavní taneční stagi.


                                        

 Taneční konference

Každý týden Tance bez hranic pořádáme diskusní večer s našimi lektory a lektorkami, kde dáme prostor i vašim otázkám! V pohodové atmosféře taneční konference se dozvíš spoustu zajímavostí o našich lektorech i o tanci ve světě. Lektoři se s námi podělí o své osobní příběhy a dotkneme se témat jako jsou rozdíly mezi prací tanečníka, lektora a choreografa, sociální sítě, objevování vlastního stylu, práce s motivací, improvizace a další. Prostor bude také pro vaše předem napsané otázky, které lektorům položíme.


                                       

 Experimental Contest

Na jeden večer se naše hlavní stage promění v taneční arénu, kde odvážní tanečníci a tanečnice předvedou, co v nich je! Hra je jednoduchá a záleží jen na tobě, jestli půjdeš cestou krátké choreografie nebo se pustíš rovnou do freestylu. Ať už si zvolíš cokoliv, využij příležitost užít si svou chvíli na stagi, představit se porotě lektorů a soutěžit o opravdu hodnotné ceny. Vítěz totiž získá stipendium na Tanec bez hranic 2023, zbrusu nový merch a další neodolatelné dary od našich sponzorů. Hodnotícími kritérii jsou styl a originalita. To nejcennější, co si však z battlu odneseš, je jedinečný zážitek, který zaručeně posune tvé taneční a improvizační schopnosti na novou úroveň! Přihlášku na Experimental Contest 2023 najdeš zde.
 
 
                                           
 
 
 
 
 
 
 
Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím