Informace

O TANCI BEZ HRANIC

Mírně pokročilí a pokročilí tanečníci, tanečních lektorů nevyjímaje, jezdí každoročně na Tanec bez hranic a posouvají hranice svých možností vpřed. Nejde ale pouze o tanec samotný. Na Tanci bez hranic můžete lépe poznat limity svého těla, naučit se s nimi pracovat a posouvat je stále dál a dál.

Ve spolupráci se světovými lektory a choreografy získáte cenné zkušenosti, které zdokonalí vaši taneční techniku a výraz. Pro profesionální tanečníky a choreografy je Tanec bez hranic skvělou příležitostí pro další umělecký a profesní růst. Tanec bez hranic je světový nejen díky skvělému lektorskému týmu, ale také díky obrovské taneční ploše, která je po vzoru zahraničních tanečních stáží, umístěná venku. Toto venkovní zastřešené odpružené taneční pódium s profesionálním tanečním povrchem, zrcadly a kvalitní výkonnou aparaturou výrazně zvyšuje kvalitu tanečních lekcí. Naše otevřená taneční plocha je největší a nejkvalitnější svého druhu v Čechách.

V roce 2017 jsme původně dvoutýdenní stáž rozšířili o třetí, speciální týden určený dětem a mírně pokročilým tanečníkům, díky velkému zájmu v loňském roce jsme se však pro rok 2021 rozhodli tento třetí týden věnovat i pokročilé úrovni. Můžete se tak těšit na rovnou 3 týdny plné tance s těmi nejlepšími lektory z celého světa! 

První týden (sobota 24. července - sobota 31. července 2021) -  Kino McHugh, Fabio Fiorillo, Macia Del Prete - mírně pokročilí a pokročilí

Druhý týden (sobota 31. července - sobota 7. srpna 2021) - Iker Karrera, Simone Nolasco, Francesca Dario - mírně pokročilí a pokročilí + speciální lekce baletu s Francescou!!

Třetí týden (sobota 7. srpna - sobota 14. srpna 2021) -  Terry Beeman, Robbie Ordoña, Sam Parry - mírně pokročilí a pokročilí

 

KDO SE MŮŽE ZÚČASTNIT?

Zúčastnit se mohou všichni, kdo chtějí tancovat a zlepšovat se.

Otevřeny budou dvě úrovně pokročilosti - pokročilá a středně pokročilá. 

Pokročilá úroveň je vhodná pro zkušené tanečnice a tanečníky z různých tanečních škol i pro individuály a taneční lektory.

Středně pokročilá úroveň je vynikající pro mírně až středně pokročilé tanečnice a tanečníky. Zároveň je vhodná pro mladší účastníky.

Seminář Tanec bez hranic nedoporučujeme pro zájemce, kteří nikdy netancovali!

 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Jediný způsob je pomocí přihlášky na těchto stránkách.

Po vyplnění obdržíte do tří pracovních dnů potvrzující e-mail a budete vyzváni k zaplacení zálohy nebo celé částky (převodem, či vkladem na účet - Fio banka, a.s. Praha 1, číslo účtu: 2300214974/2010, jako variabilní symbol uvádějte datum narození ve formátu ddmmrr, specifický symbol uvádějte 3).

Pro účastníky ze Slovenska, kteří platí v Eurech, je připraven účet bez poplatku za mezinárodní transakci. Využijte účet - Fio banka, a.s. Praha 1, číslo účtu: 2200072657/8330.

 

KDY JE ODJEZD?

Sraz je v sobotu 24. 7. 2021 v odpoledních hodinách na autobusovém nádraží Roztyly, stanoviště č. 7 naproti budově T-Mobile, Tomíčkova, Praha 4. V sobotu 31.7. a 7. 8. 2021 je sraz taktéž v odpoledních hodinách na stejném místě. Odjezdové místo je dobře dostupné metrem C (stanice Roztyly) i autem.

Parkovat je možné zdarma po dobu jedné hodiny na parkovišti před OBI, které je od stanoviště vzdáleno 50 m. 
Akce končí v sobotu 31.7.,7.8. a 14.8.2021. Společný odjezd z rekreačního střediska předpokládaný příjezd v odpoledních hodinách na stejné místo. V sobotu 14.8. bude společný odjezd z rekreačního střediska v dopoledních hodinách. 

V případě dostatku zájemců je možné vypravit auto či autobus také z těchto míst:

  • z Brna a zpět
  • z Letiště Václava Havla a zpět
Přihlašování 2021 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2021