Informace

TANEC BEZ HRANIC JE...
 

…jedinečný projekt, spojující tanečníky z celého světa.

Naším cílem je vzdělávat a propojovat umělecky a pohybově nadané tanečníky, díky tanečním workshopům a akcím s renomovanými lektory a lektorkami z celého světa.

 

  • Na našich workshopech se setkáš s taneční špičkou z celého světa v contemporary, fusion hip hop či jazzu a s technikami jako jsou floorwork, taneční párová akrobacie nebo countertechnique. Naše lekce jsou rozdělené a šité na míru pro mírně pokročilé a pokročilé tanečníky.
     
  • Zlatým hřebem našeho roku je třítýdenní letní taneční festival SUMMER, kde si každý týden zatančíš s trojicí světových lektorů. Každý den tě čekají tři dvouhodinové taneční lekce na profesionálně vybavených venkovních stagích. Součástí je také doprovodný program, v podobě inspirativních diskuzí s lektory, tanečních battlů, party nebo večerního posezení u ohně.

    Součástí programu Tance bez hranic SUMMER je také udělování stipendií, nejen na další ročník letního festivalu. Díky naší spolupráci se zahraničními studii a školami nabízíme také řadu zajímavých tanečních příležitostí v podobě stipendií a stáží, které mohou na konci týdne udělit lektoři vybraným tanečnicím a tanečníkům.

     
  • V průběhu roku chystáme také sezónní workshopy pod názvy SPRING a WINTER. Jedná se o kratší, převážně víkendové, workshopy, kde načerpáš jedinečné zkušenosti od dalších skvělých lektorů a lektorek ze všech koutů světa. Cenných tanečních příležitostí však není nikdy dost a nové stále přibývají - vše o projektech a akcích, které do budoucna připravujeme, se dozvíš také na našem Facebooku nebo Instagramu.Zajímá tě, jako to na Tanci bez hranic vypadá? Mrkni na naši videogalerii!
 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím