Hope Maimane

Hope Maimane je jihoafrický tanečník a choreograf z Kapského Města narozený v roce 1991. Tanec studoval na Waterfront Theatre School v Kapském Městě. Hope je oceňovaný místní i mezinárodní choreograf a tanečník, který se specializuje na různé styly, včetně moderny, jazzu, muzikálu a hip hopu.

Posledních šest let pracuje Hope převážně jako choreograf. Tančil a vedl workshopy ve více než 29 zemích Evropy, Afriky, Nového Zélandu a Asie. Choreografoval a tančil v hudebních klipech, muzikálech, živých vystoupeních, filmech, televizních reklamách. Spolupracoval také s ikonickými umělci ContoPop v Hong Kongu (KayTse a Shirley Kwan) na živých představeních pro více než 30 tisíc lidí.

Jeho choreografie jsou k vidění v mnoha mezinárodních soutěžích, za které obdržel 15 zlatých a 16 stříbrných medailí. V roce 2016 získala jeho choreografie 1. místo v soutěži IDO Gala Event Best of the Best v rakouském Grazu. V letech 2017 a 2018 získala jeho choreografie 1. místo na Dancestar Gala Competition v Chorvatsku. V roce 2017 také vyhrál 1. a 2. místo na mezinárodní gala soutěži Commonwealth International Gala Competition pořádané v Jižní Africe. Hope se zúčastnil také mnoha světových turné jako tanečník v muzikálech Evita, Singin’ In The Rain, Annie a další.

Má velkou vášeň pro trénování tanečníků, které vede ke všestrannosti a k dosažení svého osobní maxima. Vlastní taneční studio v Johannesburgu s názvem The Academy SA a je uměleckým ředitelem vyšší umělecké školy s názvem Hope School Of The Arts v Johannesburgu.

 

 

 


 

 

                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím