Alex Komulainen

Alex Komulainen je mladý tanečník a choreograf z Finska, narozený v roce 2000. Tanec vyučuje po celé Evropě, v Jižní Africe, Rusku nebo ve Spojených státech, včetně světoznámého studia Millenium Dance Complex v Los Angeles v Kalifornii. ja hlávní sólista účinkuje například v hudebních videí pro Billyho Locketta a Isaka Danielsona. Byl zároveň vybrán, aby se stal součástí projektu světchoreografa Briana Friedmana „ENTOURAGE“. 


Alex pochází z umělecké a taneční rodiny. V tanci získal přes 70 medailí a vytvořil úspěšné taneční choreografie. Jeho sourozenci jsou tanečnice Anina a Yasmin Janatuinen a Oskar Komulainen. Anina Janatuinen byla členkou muzikálu Billy elliot v Helsinském městském divadle v roce 2015. 

V roce 2009 se Alex a Oskar Komulainenovi zúčastnili soutěže Talent Finland. na choreografii jejich vystoupení se podílela také jejich matka Anita. V rámci chlapecké taneční skupiny New Style Busters vyhráli také v roce 2013 soutěž Must Dance.

Alex vystupoval po celé Skandinávii v mnoha televizních pořadech a živých vysíláních, jako je „VG-Lista“ v Norsku, „Sommarkrysset“ ve Švédsku nebo ve finských televizních pořadech „Uuden Musiikin Kilpailu“, „Urheilugaala“ a „Good Morning Finland“. Dříve pracoval jako doprovodný tanečník pro zpěváka Isaca Elliota. V současné době studuje tanec ve Spojených státech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování 2022 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím