YUKINO MCHUGH (JAP)

Yukino neboli Kino McHugh je japonsko-australská tanečnice, choreografka a umělkyně. Své taneční vzdělání ve stylech hip hop, contemporary, balet, jazz a step získala převážně v Austrálii, kam se přestěhovala z Japonska ve svých osmi letech. Skrze tanec si Kino vybudovala životní vášeň pro učení, choreografii a režii, které ji umožňují vyjádřit její osobitý styl a jedinečnou vizi v pohybu i tvorbě a podělit se o ně s dalšími tanečníky a diváky.


Jako tanečnice se proslavila mimo jiné v australské verzi televizní taneční soutěže So You Think You Can Dance, kde se umístila mezi top 14 tanečníky a byla nejlépe umístěnou hip hopovou tanečnicí. Účinkování v této soutěži jí umožnilo spolupracovat se světovými umělci jako jsou Paula Abdul nebo Robbie Williams. Dále účinkovala v soutěži X-Factor, kde například tančila s Jasonem Derulo. Vytvořila také choreografie pro videokipy MTV, z nichž jeden byl dokonce jmenován nejlepším tanečním filmem DFM festivalu v Los Angeles. Jako choreografka se také podílela na projektech pro klienty jako jsou firmy Sony Music, Adidas, Red Bull, K-Mart nebo Aus Dance.

V současné době vyučuje Kino v Londýně, ale stále cestuje po celém světě. Více informací o Kino můžete najít na jejích webových stránkách nebo Instagramu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování 2022 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím