Vanessa Vince-Pang

Narozena v Hongkongu, Vanessa vyrostla ve Velké Británii a je absolventkou Royal Ballet School, Rambert School of Ballet and Contemporary Dance BA(Hons) a London Contemporary Dance School. Po absolvování postgraduálního studia se Vanessa vydala na mezinárodní turné, na kterém vystupovala mimo jiné v dílech renomovaných choreografů, jako jsou Richard Alston CBE, Christopher Bruce CBE, Aletta Collins a Itzik Galili.

 

Spolupráce a úspěchy
 

  • Spolupracovala také s Mthuthuzeli Novemberem, držitelem Olivier Award, Ryanem Chappellem, Benjaminem Jonssonem a Shelley Maxwellovou.
  • V srpnu 2018 se Vanessa stala Tanečnicí měsíce podle časopisu Dancing Times a později téhož roku byla nominována na uznávanou cenu National Dance Awards, Critics Circle.
  • Působila jako externí zkoušející a mentorka pro Northern School of Contemporary Dance.
  • V současné době je členkou správní rady National Youth Ballet a ThickSkin Theatre a mentorkou magisterského studia tance: Performance v londýnském The Place.
  • Jako tanečnice a umělkyně se Vanessa také podílí na mnoha reklamách v televizi, na filmu a hudbě.
  • Vanessa je v současné době na mezinárodním turné s Akram Khan Company s představením Jungle Book Reimagined.


Více o Vanesse se můžete dozvědět na jejím Instagramu nebo webu.

 

Styl výuky

Vanessiny lekce jsou zaměřené na rozpoznání, rozvoj a zdokonalení individuálního pohybového jazyka. Cesta povede dovnitř, k lepšímu porozumění svému pohybujícímu se tělu. Vanessa čerpá ze svých znalostí baletu, contemporary a floorwork a zkoumá tři hlavní oblasti – efektivní pohyb, expanzi v prostoru a setkání se s našimi hranicemi. Tanečníci se tak v sobě učí pěstovat energii, která přesahuje jejich fyzickou formu.

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím