Terry Beeman (USA)

Terry Beeman je renomovaný tanečník, choreograf, režisér a učitel, jehož jméno je spojováno s uměním a vášní k tanci po celém světě. Terryho nadání a všestrannost zahrnuje nejen tanec, choreografii, akrobacii, herectví a divadlo, ale také režírování, produkování či navrhování kostýmů.

Mohli jste ho vidět v mnoha komerčních a televizních projektech a představeních - při udělování Oscarů, cen Grammy a Emmy, cen hudební stanice MTV a dalších. Jako tanečník a choreograf se také podílel na filmech Show Girls, Batman and Robin, Eraser nebo Sledge. V hudebním průmyslu spolupracoval s hvězdami jako jsou Whitney Houston, Paula Abdul, Madonna, Celine Dion, J-Lo, Prince, Mariah Carrey, Debbie Allen, Reba McIntire nebo Natalie Cole. Pracoval a vystupoval také pro světové značky módního průmyslu - Gucci, Gap, Adidas, Reebok a Sketchers. 

Velmi populárním se stal v Itálii, kde choreografoval řadu projektů pro televizi "Fantistico 8", "Sta sera lino", "Finalmente venerdi" nebo show "A tutta festa". Jeden z Terryho posledních projektů je režírování a choreografie vlastní show "The Super Sexy Show" v divadelním kabaretu Burlesque v Hollywoodu.

Terry vyučuje nejen po celých Státech, ale i v Austrálii, Japonsku, Itálii, Švýcarsku či Koreji. Několik let s velkým úspěchem vedl své kurzy v nejznámějších tanečních studiích v New Yorku - Steps a Broadway Dance Center.

Popis lekce

Při rozcvičce využívá Terry baletní a jazzovou techniku v kombinaci s Hatha a Anasara jóga technikou. Zakládá si na dokonalém pochopení a používání dechu při všech cvičeních i tanci. Do svých lekcí také často přidává trénink zaměřený na rovnováhu, sílu a protahování svalů. Od tanečníků vyžaduje práci na hranici jejich možností. Snaží se v tanečnících vybudovat větší důvěru v sama sebe, neboť jen tak mohou meze svých schopností posunout dál. Jeho lekce a taneční variace jsou často nabité emocemi, na které ve své výuce klade důraz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování 2022 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím