Terry Beeman

Terry Beeman je renomovaný tanečník, choreograf, režisér a učitel, jehož jméno je spojováno s uměním a vášní k tanci po celém světě. Terryho nadání a všestrannost zahrnuje nejen tanec, choreografii, akrobacii, herectví a divadlo, ale také režírování, produkování či navrhování kostýmů.

Terry vyučuje nejen po celých Spojených sátech, ale i v Austrálii, Japonsku, Itálii, Švýcarsku či Koreji. Několik let s velkým úspěchem vedl své kurzy v nejznámějších tanečních studiích v New Yorku - Steps a Broadway Dance Center.


Spolupráce a úspěchy

  • Nedávno režíroval a choreografoval vlastní představení The Super Sexy Show pro divadelní kabaret Burlesque v Hollywoodu.
  • Jako tanečník a choreograf se podílel na řadě televizních projektů jako je udělování Oscarů, ceny Grammy, Emmy či MTV nebo filmech Show Girls, Batman and Robin, Eraser nebo Sledge.
  • Spolupracoval s hudebními hvězdami jako jsou Whitney Houston, Paula Abdul, Madonna, Celine Dion, J-Lo, Prince, Mariah Carrey, Debbie Allen, Reba McIntire nebo Natalie Cole.
  • Pracoval a vystupoval také pro světové značky módního průmyslu - Gucci, Gap, Adidas, Reebok a Sketchers.
  • Jeho jméno je známé i v Itálii, kde choreografoval řadu projektů pro televizní pořady Fantistico 8, Sta sera lino, Finalmente venerdi nebo A tutta festa.


 

Styl výuky

Při rozcvičce využívá Terry baletní a jazzovou techniku v kombinaci s Hatha a Anasara jóga technikou. Zakládá si na dokonalém pochopení a používání dechu při všech cvičeních i tanci. Do svých lekcí také často přidává trénink zaměřený na rovnováhu, sílu a protahování svalů. Od tanečníků vyžaduje práci na hranici jejich možností. Snaží se v tanečnících vybudovat větší důvěru v sama sebe, neboť jen tak mohou meze svých schopností posunout dál. Jeho lekce a taneční variace jsou často nabité emocemi, na které ve své výuce klade důraz.

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím