Robbie Ordoña

Robbie Ordona je londýnský tanečník a choreograf. Tanec vystudoval na The BRIT School a dále pokračoval na Liverpool Institue for Performing Arts. V tanci se snaží vytvářet složité, smysluplné a nové pohyby inspirované hip hopem i současným tancem. 


SPOLUPRÁCE A ÚSPĚCHY

  • Jako tanečník spolupracoval například s choreografy Akramem Khanem (Breathless Puppets), Jasonem Mabanou (Ina Ama), na filmové adaptaci muzikálu Všichni mluví o Jamiem nebo na nedávné mezinárodní tour tanečního představení Message in a Bottle.
  • V loňském roce vytvořil vlastní představení pro Školu baletu a moderního tance Rambert, které bylo uvedeno v Lambert Theatre, The Royal Opera House.
  • Jako lektor se účastní řady workshopů napříč Velkou Británií a Evropou.

 

Styl výuky

Ve svých lekcích si Robbie klade za cíl inspirovat tanečníky novými nápady a nadchnout je k tomu, aby ze sebe vydali své maximum. Skrze komplexní choreografie a řadu improvizačních cvičení rozvíjí tanečníci svůj cit pro dynamiku a hudebnost a jsou vyzváni k překonání svých fyzických i psychyckých limitů. Tanečníci si také osvojí základní hip hopové prvky, které Robbie ve svých choreografiích snoubí s contemporary technikou.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 
Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím