Mario Glez

Mario Glez je andaluský tanečník a choreograf. Tanečně se začal vzdělávat v roce 2008 v Seville, nejprve ve street dance a jednotlivých stylech, které jej utváří.

Studiu tance se dále věnoval v Centro Andaluz De Danza, kde se blíže seznámil s contemporary a navázal tak na své předchozí dovednosti novými způsoby pohybu.

 

SPOLUPRÁCE A ÚSPĚCHY
 

  • Svůj zájem o tanec rozvíjel také skrze taneční příležitosti po Evropě, Jižní Americe a Kanadě ve spolupráci s řadou talentovaných tanečníků a tvůrců.
  • V současné době žije Mario v Madridu, kde tanec vyučuje a pořádá pravidelné kurzy a školení na národní i mezinárodní úrovni.
  • Jako choreograf vytvořil například sólové představení Phase, duet jménem MOZOs nebo taneční videoprojekt Overthinking.
  • Jako tanečník spolupracoval také se soubory Elias Aguirre Company (Španělsko), Hani Dance Company (Německo) nebo mezinárodními značkami jako jsou Oracle, Coca-cola nebo Loreal.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím