Madison Olandt

Madison Olandt je choreografka, tanečnice a performerka narozená a působící v Los Angeles. Vystudovala bakalářský titul v oboru Světového umění, kultur a tance na americké UCLA. Po studiích působila jako členka souboru Diavolo LA a Jacob Jonas The Company. Jako umělkyně na volné noze cestuje po světě a spolupracuje na komerčních, filmových a živých projektech.

 

Spolupráce a úspěchy

  • Vytvořila choreografie pro soubory, divadla a festivaly jako jsou Whim W’HIM Seattle Contemporary Dance, Dallas Black Dance Theater, Coachella Main Stage, World of Dance, UCSB Dance Company nebo společností Google, a další.
  • Její taneční filmy byly uvedeny v The Music Center v LA.
  • Jako soutěžící účinkovala Madison v třetí řadě pořadu World of Dance s tanečním partnerem Derionem Lomanem.
  • Další komerční, divadelní a jiné projekty vytvořila například pro Diavolo Architecture in Motion, Jacob Jonas The Company, Dallas Black Dance Theater a Academy of Villains Contemporary, Ahmanson Music Center, The Kennedy Center, TEDXUCLA, Pauley Pavilion, Royce Hall, America’s Got Talent.
  • Spolupracovala také se zpěvačkou Katy Perry a s choreografy a tanečníky jako jsou Daniel Ezralow, Rennie Harris a Michael Rooney.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím