Julia Spiesser

Julia Spiesser je tanečnice, choreografka a lektorka z Francie. Zaměřuje se na contemporary, jazz a hip-hop, čímž získala schopnost pohybovat se napříč tanečními styly. Za posledních osm let působí převážně jako tanečnice a choreografka pro eventy, televizní pořady a umělce ve Francii i po celém světě - pracovala například s interprety jako jsou Sia, Céline Dion, Major Lazer, Katy B a Adam Lambert a spolupracovala na pořadech X-Factor UK, Dancing with the Stars, SYTYCD Poland a dalších.

Jako lektorka navštěvuje a pořádá Julia taneční workshopy po celém světě. Známá je také pro svou roli hlavní lektorky v sérii tanečních her Just Dance, kde také působila jako hlavní choreografka.

 
Její taneční styl je založen na muzikálnosti, dynamičnosti a vlastní interpretaci. Je inspirován různými strukturami pohybu, plynulostí, silou, kontrolou a uvolněním. Ve svých lekcích usiluje o vytváření prostoru pro individuální vyjádření a vlastní svobodu.

Jejím cílem je posunout každého tanečníka na novou úroveň, vytáhnout z každého to nejlepší a předat mu nástroje a potřebné sebevědomí k růstu a vývoji jeho vlastního pohybového jazyka.

V lekcích s Julií se naučíte méně myslet, ale více vnímat a jak ztvárňovat své nejhlubší emoce v pohybu a prostoru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím