Isabelle Nelson

Isabelle vystudovala tanec na New Zealand School of Dance. Poté nastoupila do taneční skupiny JAVA Dance Company, se kterou procestovala festivaly po celém Novém Zélandu, Austrálii i ve světě.

 

Spolupráce a úspěchy

  • Po přestěhování do Evropy navázala Isabelle spolupráci se souborem De KISS moves FUSION Dance Company (NL), se kterým se dostala až do finále soutěže Holland's Got Talent a vyhrála cenu publika.
  • Soubory - Malia Johnston ("WOW"), BiPeds Productions s Lyne Pringle, Dadodans, Curtis & CO, Isabelle Beernaert The Company, House of Makers, Tanzcompagnie Giessen
  • Divadla - Danstheatre AYA, Holandská národní opera, divadlo Vondelpark Openluchttheater, ANT Physical Theater
  • Další spolupráce - DansMakers Open Podium, nizozemský hudebník Jett Rebel, Nizozemské ministerstvo obrany (DMO)
  • Festivaly - Tańca Zawirowania (PL), Florence Dance Festival (IT) a Tempo Dance Festival (NZ)
  • Se svým vlastním souborem IN Dance Co. nedávno vytvořila a představila své druhé velké představení a filmový projekt KERN.
  • Vedla taneční kurzy v mnoha studiích a školách po Evropě i Novém Zélandu a workshopy pod záštitou divadla Danstheater AYA nebo ve spolupráci s vlastním souborem IN Dance Co.
  • V roli choreografky spolupracovala s globální značkou Rituals Cosmetics.
  • Od roku 2021 je Isabelle uměleckou spoluvedoucí AAlchemy (USA), globálního streamingového inkubátoru.

 

Styl výuky

Ve svých lekcích pracuje Isabelle s metodami Countertechnique a Floor and Flow. Countertechnique umožňuje tanečníkům pracovat s měnící se dynamikou rovnováhy postupným směřováním části těla od sebe v prostoru. Tato metoda ulevuje tělu od přílišného tlaku a zároveň jej dynamickým pohybem protahuje, koordinuje a posiluje. Díky Countertechnique se tanečníci učí pohybovat s menším úsilím, beze strachu a pracovat s rychlostí při změnách směru.

Skrze metodu Floor & Flow se tanečníci učí, jak jednoduše a efektivně pracovat s pohybem na zemi i mimo ni. Tato technika se zaměřuje na vzájemné propojení mezi sebou sama, ostatními a prostorem a využití přirozené síly v pohybu prostorem. Pomocí improvizace objevují tanečníci nástroje pro rozvinutí svého smyslového vnímání.

 

 
         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím