Fabio Fiorillo (IT)

Fabio Fiorillo je italský choreograf, tanečník a designer žijící v Londýně, ve Velké Británii. Narodil se v Itálii kde nastartoval svou kariéru profesionálního tanečníka, učínkujícího v několika představeních, videích a televizních pořadech. 
 

Pravidelně vyučuje lekce fusion komerčního hip hopu a contemporary ve Studiu68 v Londýně. Jako lektor působil také na mezinárodních workshopech v Itálii, Spojeném království, Irsku, Francii, Israeli, Španělsku, Polsku a Německu.

Fabio trénoval v mnoha různých stylech, od hip hopu až po komerční a contemporary v Los Angeles a New Yorku a vytvořil si tak boháté zázemí pro svou tvorbu. Po absolvování školy designu a komunikace v Itálii se seznámil s Ericou Sobol, jednou z jeho největších inspirací, které měl příležitost asistovat. Je členem Untitled Dance Company Lukase McFarlana. Vystupoval v představení Exposed a v dalších živých vystoupeních v londýnské Royal Albert Hall, v Paříži a Los Angeles.

Tanec vyučuje Fabio už 10 let a vede workshopy po celém světě v Itálii, Velké Británii, Francii, Izraeli, Španělsku, Belgii, Polsku, České republice a Německu.

Jeho taneční styl je propojením urban a contemporary dynamiky.

 

 

 

 

 

 

                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování 2022 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím