Carla Diego L

Carla se narodila v Barceloně, kde vystudovala klasický tanec a své taneční vzdělání dále prohlubovala na mnoha workshopech u mezinárodních i místních choreografů. Svou kariéru zahájila v hudebním divadle a později se rozhodla pro dráhu tanečnice na volné noze, přičemž měla možnost spolupracovat s různými soubory a na mnoha projektech (LASALA, Poliana Lima, Iker Karrera, Cie Burn Out, Compagnie Lamento, Compagnie DerniereMinute).

 

V roce 2017 se Carla Diego rozhodla věnovat vlastnímu choreografickému projektu a měla možnost vytvořit dvě krátké choreografie ve Španělsku ("plangĕre" a "LA VIVA MUERTE", oceněné stipendiem Choreographic Research Program pro BMotion Festival 2019). Dále pracovala jako choreografka pro LAB180º, filmové produkce, reklamní kampaně a divadlo. Působila také jako asistentka choreografa a tanečníka Ikera Karrery pro španělskou taneční televizní show "FAMA, A BAILAR!" (2018 a 2019).

V současné době se Carla naplno věnuje své profesionální kariéře lektorky, choreografky a tanečnice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování 2022 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím