Carla Diego L

Carla se narodila v Barceloně, kde vystudovala klasický tanec. Své taneční vzdělání dále prohlubovala na mnoha workshopech u mezinárodních i místních choreografů. Svou kariéru zahájila v hudebním divadle a později se rozhodla pro dráhu tanečnice na volné noze.Spolupráce a úspěchy

  • Spolupracovala s různými soubory a na mnoha projektech jako jsou LASALA, Poliana Lima, Iker Karrera, Cie Burn Out, Compagnie Lamento, Compagnie a DerniereMinute.
  • V roce 2017 vytvořila Carla dvě krátké choreografie ve Španělsku s názvy Plangĕre a LA VIVA MUERTE, oceněné stipendiem Choreographic Research Program pro BMotion Festival 2019.
  • Jako choreografka se podílí na taneční „laboratoři“ tanečního studia Danza180, LAB180º. Spolupracuje také s filmovými produkcemi, reklamními kampaněmi a divadly. Jako asistentka choreografa a tanečníka Ikera Karrery působila v rámci španělské taneční televizní show "FAMA, A BAILAR!" (2018 a 2019).

  • V současné době se Carla naplno věnuje své profesionální kariéře lektorky, choreografky a tanečnice.

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

Přihlašování 2023 více


Adresa RS Kletečná

Rekreační středisko Kletečná
Kletečná 72
Humpolec
396 01

 

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím