Pro tanečníky

Pro tanečníky

Letos organizujeme Tanec bez hranic již po dvacátéprvní!!! Pokud jste už na Tanci bez hranic někdy byli, bezpochyby víte, že jde o taneční stáž, která má rovnou několik NEJ. Tanec bez hranic je taneční stáž, na níž se potkáte s těmi NEJlepšími lektory ze všech koutů světa. Pod jejich vedením si zatančíte na NEJvetší venkovní profesionální taneční ploše se zrcadly v Čechách. Na Tanci bez hranic je NEJvětší koncentrace tanečníků, kteří s námi na TBH jedou proto, aby na sobě tvrdě pracovali, získali nové zkušenosti, zlepšili svou taneční úroveň, seznámili se s lidmi, kteří vnímají tanec stejně jako oni a užili si společně týden nebo dva plné nezapomenutelných (nejen) tanečních zážitků. A POZOR - Nově nás čeká i nezapomenutelný 3. týden Tance bez hranic pro naše dětské tanečníky a středně pokročilé!

Dětský týden

Dětský týden

V loňském roce jsme pro Vás připravili, při příležitosti výročí 20. ročníku Tance bez hranic, skvělou novinku! Letos již druhým rokem spolu v létě protančíme celkem tři týdny! V prvních dvou týdnech se můžete těšit na šest zahraničních lektorů, kteří budou učit pokročilé i mírně pokročilé tanečníky. Třetí týden bude nově zaměřený na mladší tanečníky, které budou mít na starosti dva zahraniční lektoři. Každý lektor vede dvě lekce denně. Úroveň lekcí bude stále mírně pokročilá a pokročilá s tím, že lekce přizpůsobíme věku tanečníků. Mírně pokročilé lekce na dětském týdnu Tance bez hranic jsou určené primárně pro tanečníky od 8 let, pokročilé pak od 11 let a více. Věk tanečníka je však pouze orientační a není podmínkou pro účast na jakýchkoliv lekcích - důležitá je taneční úroveň a motivace na sobě pořádně pracovat. V rámci třetího týdne Tance bez hranic pro mladší tanečníky Vám také nabízíme možnost připlatit si pedagogický dozor. http://www.tanecbezhranic.cz/informace/4023-pedagogicky-dozor.html

O tanečních lekcích

O tanečních lekcích

Unikátní dvouhodinová délka lekcí zůstane zachována i na Tanci bez hranic 2018.

O ubytování

O ubytování

V roce 2018 se s Tancem bez hranic opět vypravíme do vyhledávané rekreační oblasti Českomoravská vrchovina, která leží v samém srdci Vysočiny. Zabalte si to nejnutnější a vydejte se směr obec Fryšava pod Žákovou horou u Nového města na Moravě, kde na břehu rybníka, v nadmořské výšce 750 m, stojí hotel Medlov.

Pro taneční školy

Pro taneční školy

Líbí se vám myšlenka Tance bez hranic a chtěli byste s námi spolupracovat? Nabízíme příležitost pro taneční skupiny, studia a školy. Využijte maximální množství výhod, které tato spolupráce nabízí, a kontaktujte nás již dnes!

O ceně

O ceně

Připadají Vám ceny vysoké? Tak počítejte s námi ...

O stipendiu

O stipendiu

Zatančete si na lekcích ve světově proslulých tanečních studiích se stipendiem z Tance bez hranic. Letos opět rozdáváme stipendia na zahraniční workshopy i na Tanec bez hranic 2018.

O historii

O historii

Zajímá vás třeba, jak Tanec bez hranic vůbec vznikl a "jak šel čas"?

Partneři

Partneři

Získejte silného partnera, který vám otevře dveře do světa tance.