Úvodní strana » Informace » O ceně

O ceně

O ceně

Připadají Vám ceny vysoké? Tak počítejte s námi ...

Možná se vám to zdá neuvěřitelné, ale ceny lekcí jsou stanoveny na hranici nákladů a v případě nedostatečné účasti nebo zásadního pohybu měnového kurzu bude dotována z rezerv organizátora a dalších zdrojů (grantů a podob.). Z ceny lekcí musíme pokrýt výdaje na platy lektorů (v západních cenách), letenky a ubytování lektorů. Je velice obtížné lektory vůbec přesvědčit, aby k nám přijeli a učili u nás. V případě, že bychom jim nenabídli odpovídající plat v eurech nebo amerických dolarech, učili by na jiné stáži ve světě. Nemalou část finančních prostředků stojí technické zabezpečení akce (výstavba pódia, zajištění stanu, doprava zrcadel, aparatury atd.).

Jsme si vědomi toho, že Tanec bez hranic nepatří k nejlevnějším akcím, kterých se jako tanečníci můžete zúčastnit. Jsme ale přesvědčeni o tom, že jde o akci, která za to skutečně stojí! Navíc nabízíme možnost požádat si o sociální stipendium.

Další informace

Cena tanečních lekcí

Stejně jako v minulých letech si můžete vybrat, kolik lekcí budete chtít během Tance bez hranic absolvovat.

Cena ubytování

Tanec bez hranic 2018 bude probíhat v hotelu Medlov. Tento hotel nabízí čtyři úrovně ubytování - hotelové pokoje 2*, hotelové pokoje 3*, hotelové pokoje DELUXE a bungalovy. Vyberte si, který typ ubytování bude vyhovovat právě Vám.

OpenCard

Pro největší nadšence, kteří si chtějí na stáži zatančit skutečně bez hranic, nabízíme možnost připlacení si 1100 Kč na týden za OpenCard, která opravňuje ke vstupu na všechny lekce.

Doprava a registrační poplatek

Vzhledem k tomu, že se řada účastníků na Tanec bez hranic dopravuje po vlastní ose, účtuje se doprava zvlášť. Vámi zvolenou variantu zvolte v přihlášce.

Sociální stipendium

Strašně moc byste si přáli jet na Tanec bez hranic, ale částka je pro Vás příliš vysoká a nemůžete si ji dovolit? Pak nabízíme řešení – zažádejte o sociální stipendium. Připravujeme pro Vás aktuálně systém sociálních stipendií, ve kterém bude k dispozici až 200 000 Kč.

Storno podmínky a pojištění

Vzhledem k tomu, že většina nákladů spojených s akcí jsou kvůli dosažení co nejnižší ceny hrazeny ve velkém předstihu dopředu, včetně platby za ubytování a stravu, je třeba při odhlášení z akce počítat s následujícími storno podmínkami.

Připadá Vám cena příliš vysoká?

V takovém případě vězte, že se snažíme, oč nám síly stačí, aby účastnický příspěvek za Tanec bez hranic byl co nejnižší a dostupný co nejširší taneční veřejnosti.

 
© 2018 O ceně | Informace Tanec bez hranic - taneční stáže a workshopy se zahraničními lektory. Všechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio