Úvodní strana » Informace » O historii » Tanec bez hranic XIII.

Tanec bez hranic XIII.

Jedinečný, světový, zábavný, roztančený a plný radosti i potu, takový byl 13. ročník Tance bez hranic. Ten kdo se nezúčastnil, pláče do polštáře ještě dnes. Ptáte se proč? Odpoveď je jednoduchá - všichni je milují a těší se na práci pod jejich vedením, hvězdy světového formátu ovládly venkovní taneční stage i v roce 2010 - Michéle Assaf, Terry Beeman či Michele Oliva - opět dokázali, že svým uměním, dokáží z hlubokého lesa plného veverek udělat hvězdný a stylový Broadway.

Stejně jako každý rok, se na závěr udělovala stipendia na Tanec bez hranic 2011. V prvním týdnu získaly stipendium Nikola Žemličková a Ivana Krutská, Lenka Kožíšková, Veronika Fárová, Daniela Mojžíšová a Klára Hejnová. Druhý týden mezi oceněné patřili Eric Stibůrek, Eliška Cichrová, Jana Stupavská, Zuzana Dobešová, Katka Šilhová a Markéta Medasová. Největším překvapením však bylo nadělování Michéle Assaf, která se vžila do role Santa Clause a rozdala plný pytel zvláštních ocenění a mimořádných stipendií na další světové stáže a semináře. K nejzajímavějším patřily například stipendia na workshop Stagedoor v New Yorku, stipendium do školy Broadway Dance Center či stipendium na stáž World Dance Movement. Všem stipendistům gratulujeme, děkujeme skvělým lektorům, zamačkáváme slzu dojetí a začínáme se těšit na další ročník Tance bez hranic.

Fotografie
Přední strana plakátu k Tanci bez hranic 2010
Zadní strana plakátu k Tanci bez hranic 2010
Podpisová karta lektorů Tance bez hranic 2010
Přední strana programu k závěrečnému představení Tance bez hranic 2010
Program k závěrečnému představení Tance bez hranic 2010
 
© 2018 Tanec bez hranic XIII. | Informace Tanec bez hranic - taneční stáže a workshopy se zahraničními lektory. Všechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio