Úvodní strana » Informace » O historii » Tanec bez hranic VIII.

Tanec bez hranic VIII.

Osmý ročník letní taneční stáže Tanec bez hranic budou mít všichni účastníci spojený s novými plastovými okny v tanečním sále Zvonková a nevlídným počasím. Zejména lektoři, nezvyklí na zdejší léto, trpěli zimou a museli si předčasně nakoupit zimní výbavu.

Jelikož je však taneční sál Zvonková plně zastřešen a zateplen, nebránilo nám nic tancovat od rána do večera. Od předchozího ročníku se čtveřice choreografů nezměnila a na závěrečném představení v Salesiánském divadle se účastníci stáže předvedli v jejich choreografiích. Marco, Giovanna a Florence Lektoři na závěr udělili stipendia na příští rok : Marco Quattrone - Bára Stulíková, Giovanna Gallorini - Veronika Fárová a Florence Meregalli - Ivana Krutská. Na letošní ročník se opět přijel podívat i prezident taneční stáže Calabria Artedanza Basilio Foti a udělil Evě Neuvirthové stipendium do Itálie na příští rok. Jako překvapení udělila Florence Meregalli stipendium Jiřímu Markovi na dubnovou stáž do Paříže. V kuloárech se však proslýchají velké změny s organizací příštího ročníku. Nechme se překvapit.

Fotografie
Letáček na Tanec bez hranic  2005
Letáček na Tanec bez hranic  2005
 
© 2018 Tanec bez hranic VIII. | Informace Tanec bez hranic - taneční stáže a workshopy se zahraničními lektory. Všechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio