Úvodní strana » Informace » O stipendiu

O stipendiu

O stipendiu

Zatančete si na lekcích ve světově proslulých tanečních studiích se stipendiem z Tance bez hranic. Letos opět rozdáváme stipendia na zahraniční workshopy i na Tanec bez hranic 2018.

Už přes devatenáct let spolupracujeme se zahraničními lektory, kteří jsou světovými špičkami ve svém oboru (Francie, Itálie, USA, Kanada...). Tyto výjimečné osobnosti vedou lekce na Tanci bez hranic a nabízí tak všem účastníkům možnost neustálého rozvoje. Tanečníci se díky spolupráci s těmito zkušenými profesionály setkávají s jiným způsobem výuky i vnímáním umění. Rozšiřují své taneční možnosti a výraz. Na závěr několikatýdenního letního semináře Tanec bez hranic udělují tito lektoři stipendia na příští ročník. Každý z lektorů vybere jednoho účastníka semináře, který ho nejvíce zaujal. Kritéria jsou různá. Záleží na výrazu, píli, osobnosti i chování na lekcích. Stipendium pokrývá kurzovné na všechny lekce jednoho týdne následujícího ročníku Tance bez hranic dle vlastního výběru (nezahrnuje ubytování a stravu). Celková výše každoročně udělených stipendií činí 63 600 Kč. Zároveň zahraniční lektoři udělují mimořádná stipendia na zahraniční stáže a do tanečních škol po celém světě. Celková suma udělených stipendií dosahuje téměř 150 000 Kč za rok.

Další informace
Udělená stipendia

Udělená stipendia

Stipendium může na Tanci bez hranic získat skutečně každý, kdo na sobě je ochotný pracovat a tančí s láskou ...

 
© 2018 O stipendiu | Informace Tanec bez hranic - taneční stáže a workshopy se zahraničními lektory. Všechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio