Úvodní strana » Informace » Pro taneční školy » Partnerské školy, skupiny a studia

Partnerské školy, skupiny a studia

Partnerské školy, skupiny a studia

Staňte se partnerskou školou Tance bez hranic!

Využijte možnost stát se partnerskou školou Tance bez hranic! Nabízíme vám možnost, udělit stipendium na Tanec bez hranic 2017 pro vámi vybraného žáka. Pro všechny tanečníky, kteří navštěvují naši partnerskou taneční školu či studio, máme připravenou zvýhodněnou cenu. Stát se partnerskou školou Tance bez hranic znamená získat spoustu výhod vytvořených individuálně právě pro vás.

Budeme rádi, pokud Tanec bez hranic pojmete jako své taneční soustředění a vydáte se k nám pracovat na svých tanečních schopnostech. Lekce na Tanci bez hranic trvají celé dvě hodiny a práce na nich je skutečně intenzivní. Týden na Tanci bez hranic vás posune o obrovský kus vpřed. Zapracujete na své taneční technice, výrazu, rozsazích a získáte mnoho užitečných rad od světově proslulých, profesionálních tanečníků a choreografů. Pokud se rozhodnete jet na Tanec bez hranic jako skupina a stanete se partnerskou školou, připravíme pro Vás speciální zvýhodněnou cenu. Neváhejte a kontaktujte nás.

 
© 2018 Partnerské školy, skupiny a studia | Informace Tanec bez hranic - taneční stáže a workshopy se zahraničními lektory. Všechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio