Úvodní strana » Informace » Pro tanečníky

Pro tanečníky

Pro tanečníky

Letos organizujeme Tanec bez hranic již po dvacátéprvní!!! Pokud jste už na Tanci bez hranic někdy byli, bezpochyby víte, že jde o taneční stáž, která má rovnou několik NEJ. Tanec bez hranic je taneční stáž, na níž se potkáte s těmi NEJlepšími lektory ze všech koutů světa. Pod jejich vedením si zatančíte na NEJvetší venkovní profesionální taneční ploše se zrcadly v Čechách. Na Tanci bez hranic je NEJvětší koncentrace tanečníků, kteří s námi na TBH jedou proto, aby na sobě tvrdě pracovali, získali nové zkušenosti, zlepšili svou taneční úroveň, seznámili se s lidmi, kteří vnímají tanec stejně jako oni a užili si společně týden nebo dva plné nezapomenutelných (nejen) tanečních zážitků.

A POZOR - Nově nás čeká i nezapomenutelný 3. týden Tance bez hranic pro naše dětské tanečníky a středně pokročilé!

Další informace
O Tanci bez hranic

O Tanci bez hranic

Mírně pokročilí a pokročilí tanečníci, tanečních lektorů nevyjímaje, jezdí každoročně na Tanec bez hranic a posouvají hranice svých možností vpřed. Nejde ale pouze o tanec samotný. Na Tanci bez hranic můžete lépe poznat limity svého těla, naučit se s nimi pracovat a posouvat je stále dál a dál.

Jak se přihlásit

Jak se přihlásit

Jediný způsob je pomocí přihlášky na těchto stránkách.

Ostatní informace

Ostatní informace

V pátek 8. září 2017 od 19:00 se uskuteční v Praze galapřehlídka všech variací a choreografií z Tance bez hranic.

Odjezd autobusem z Prahy

Odjezd autobusem z Prahy

Sraz je v sobotu 28. 7. 2018 ve 13.30, odjezd po 14.00 z autobusového nádraží Roztyly, stanoviště č. 7 naproti budově T-Mobile, Tomíčkova, Praha 4. V sobotu 4. a 11. 8. 2018 je sraz v 15:15 na stejném místě, odjezd kolem 15:45. Odjezdové místo je dobře dostupné metrem C (stanice Roztyly) i autem.

Pedagogický dozor

Pro účastníky mladší patnácti let rádi zajistíme pedagogický dozor. Pedagogický dozor se postará o to, aby se tanečník vždy v pořádku najedl, dostatečně si odpočinul, nebyl sám u vody nebo si nezapomněl vzít své pravidelné léky. Připlatit si pedagogický dozor je ideální varianta pro rodiče mladších tanečníků, kteří na Tanec bez hranic posílají své dítě samotné a chtějí, aby za ně někdo převzal zodpovědnost. Cena za tuto službu je 500 Kč na týden

Trička TBH 2018

Chcete vlastní tričko TBH 2018?

Vody TBH 2018

Vody TBH 2018

Chcete dodržovat pitný režim stylově? Chcete vždy vědět, jaká lahev je právě ta Vaše a mít jistotu, že Vám z ní nikdo jiný nepije? Chcete se zbavit otravného převážení balíků s vodou? Chcete pít stejnou vodu jako Terry Beeman?

 
© 2018 Pro tanečníky | Informace Tanec bez hranic - taneční stáže a workshopy se zahraničními lektory. Všechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio