Pro tanečníky

O TANEČNÍCH LEKCÍCH

Unikátní dvouhodinová délka lekcí zůstane zachována i na Tanci bez hranic 2019.

Denně je celkem šest dvouhodinových lekcí, střídají se vždy středně pokročilé a pokročilé lekce. 
Všichni lektoři učí každý den oba typy lekcí.
Lekce začínají od neděle ráno a končí v pátek večer, následuje závěrečná párty.

 

 

LEKTOŘI NA TANCI BEZ HRANIC

  • První týden (27. 7. – 3. 8. 2019) - Iker Karrera, Eva Sánchez Martz, Kino McHugh
  • Druhý týden (3. 8. – 10. 8. 2019) - Macia del Prete, Fabio Fiorillo, Alexandra Lemoine
  • Třetí týden (10. 8. – 17. 8. 2019) - Terry Beeman, Fabio Fiorillo, Ricky Jinks

Změna lektorů i rozložení vyhrazena. V případě jakékoliv změny bude zajištěna adekvátní náhrada a také vás o ní budeme včas informovat

 

STRETCH & STRENGTH LEKCE PRO TANEČNÍKY

V dopoledních hodinách budou probíhat lekce Stretch & Strenght.

Active Isolated Stretching je unikátní kombinace protahování s posilováním. Tato metoda dodá tanečníkům nejen flexibilitu, ale i sílu nutnou pro překlenutí propasti mezi pasivním a aktivním rozsahem. Pomáhá tak tanečníkům, kteří jsou sice na zemi schopni udělat provaz či rozštěp (pasivní rozsah), ale během tance přesto nemají tak zvaně „vysoké nohy“(aktivní rozsah). Pasivní rozsah si můžeme představit jako auto, kterému schází benzín - má dispozice jet, ale nemá na to potřebnou sílu. Svaly na nedostatek paliva reagují obdobně. Když tanečník setrvává v jedné protahovací pozici příliš dlouho, oběh krve do nohou se zavře, jako když se ohne gumová hadička a palivo v ní přestane proudit. Proto Active Isolated Stretching nikdy nezůstává v pozicích dlouho a nedostává tak tělo do stavu, který se podobá křeči. Ne křeči, kterou bolestivě cítíme, ale křeči, o které naše tělo ví a proto nejde dál. Aktivní protahování se naopak snaží v těle krev rozproudit, protože zahřáté svaly jsou synonymem pro výkonné svaly. Jednoduše zapamatovatelná struktura tohoto protahování navíc umožňuje tanečníkům si sekvence cviků kdykoliv zopakovat při osobním tréninku a zvýšit tak jejich efektivitu. Vzhledem k tomu, že rozsah nohou je často limitován rozsahem zad, neopomíjí Active Isolated Stretching ani kompenzační cvičení na záda. Celkově si tedy tuto lekci můžete představit jako aktivní zahřátí a protahování izolovaných svalů a kompenzaci námahy, která během dne při tanci nastane. Nejedná se o zátěž navíc. Naopak. Jde o přípravu těla na výkon a prevenci přetížení.

A co k Active Isolated Stretching potřebujete? Pouze provaz a včasnou přihlášku. Provaz by měl být zhruba 1-2 cm široký, délka závisí na vaší výšce – když si na provaz stoupnete v polovině a budete oba konce držet v rukou, měly by vám sahat zhruba do pasu. Pro zájemce bude omezený počet provazů k zapůjčení na akci.

 

TRIČKA TBH 2019

Chcete vlastní tričko TBH 2019?

Objednejte si své tričko TBH v přihlášce na TBH 2019.

Rozměry:

 

VODY TBH 2019

Chcete dodržovat pitný režim stylově? Chcete vždy vědět, jaká lahev je právě ta Vaše a mít jistotu, že Vám z ní nikdo jiný nepije? Chcete se zbavit otravného převážení balíků s vodou? Chcete pít stejnou vodu jako Terry Beeman?

Buďte jedineční a stylový, objednejte si exkluzivní „osobní vodu Tanec bez hranic 2019“!

Vodu za Vás dopravíme na místo konání akce a Vy se tak zbavíte nepohodlného převážení těžkých PET lahví! Zároveň budete mít svou zásobu vody na týden, nebo třeba na celých 14 dní vždy po ruce.

Objednejte si svou osobní vodu hned teď!

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Vodu je možné objednat pouze před začátkem akce. Na místě konání již nebude k dispozici.

Přihlašování 2019 více


Adresa hotelu Medlov

Hotel Medlov
Fryšava pod Žákovou horou 143
Fryšava pod Žákovou horou
592 04

 

Copyright @2019