O Tanci bez hranic

Mírně pokročilí a pokročilí tanečníci, tanečních lektorů nevyjímaje, jezdí každoročně na Tanec bez hranic a posouvají hranice svých možností vpřed. Nejde ale pouze o tanec samotný. Na Tanci bez hranic můžete lépe poznat limity svého těla, naučit se s nimi pracovat a posouvat je stále dál a dál.

Ve spolupráci se světovými lektory a choreografy získáte cenné zkušenosti, které zdokonalí vaši taneční techniku a výraz. Pro profesionální tanečníky a choreografy je Tanec bez hranic skvělou příležitostí pro další umělecký a profesní růst. Tanec bez hranic je světový nejen díky skvělému lektorskému týmu, ale také díky obrovské taneční ploše, která je po vzoru zahraničních tanečních stáží, umístěná venku. Toto venkovní zastřešené odpružené taneční pódium s profesionálním tanečním povrchem, zrcadly a kvalitní výkonnou aparaturou výrazně zvyšuje kvalitu tanečních lekcí. Naše otevřená taneční plocha je největší a nejkvalitnější svého druhu v Čechách.

 

Kdo se může zúčastnit?

Zúčastnit se mohou všichni, kdo chtějí tancovat a zlepšovat se.

Otevřeny budou dvě úrovně pokročilosti - pokročilá a středně pokročilá.

Pokročilá úroveň je vhodná pro zkušené tanečnice a tanečníky z různých tanečních škol i pro individuály a taneční lektory.

Středně pokročilá úroveň je vynikající pro mírně až středně pokročilé tanečnice a tanečníky. Zároveň je vhodná pro mladší účastníky. Seminář Tanec bez hranic nedoporučujeme pro zájemce, kteří nikdy netancovali.

 

Jak se přihlásit?

Jediný způsob je pomocí přihlášky na těchto stránkách.

Po vyplnění obdržíte do tří pracovních dnů potvrzující e-mail a budete vyzváni k zaplacení zálohy nebo celé částky (převodem, či vkladem na účet - Fio banka, a.s. Praha 1, číslo účtu: 2300214974/2010, jako variabilní symbol uvádějte datum narození ve formátu ddmmrr, specifický symbol uvádějte 3).

Pro účastníky ze Slovenska, kteří platí v Eurech, je připraven účet bez poplatku za mezinárodní transakci. Využijte účet - Fio banka, a.s. Praha 1, číslo účtu: 2200072657/8330.

 

Kdy je odjezd?

Sraz je v sobotu 27. 7. 2019 v odpoledních hodinách na autobusovém nádraží Roztyly, stanoviště č. 7 naproti budově T-Mobile, Tomíčkova, Praha 4. V sobotu 3. a 10. 8. 2019 je sraz taktéž v odpoledních hodinách na stejném místě. Odjezdové místo je dobře dostupné metrem C (stanice Roztyly) i autem.

Parkovat je možné zdarma po dobu jedné hodiny na parkovišti před OBI, které je od stanoviště vzdáleno 50 m. 
Akce končí v sobotu 3. 8.,10. 8. a 10.8.2019. Společný odjezd z rekreačního střediska bude v sobotu 3.8. a 10.8., předpokládaný příjezd v odpoledních hodinách na stejné místo. V sobotu 17.8. bude společný odjezd z rekreačního střediska v dopoledních hodinách. 

V případě dostatku zájemců je možné vypravit auto či autobus také z těchto míst:

  • ze Žďáru nad Sázavou do hotelu Medlov a zpět
  • z Brna do hotelu Medlov a zpět
  • z Letiště Václava Havla do hotelu Medlov a zpět
  • z Chrudimi do hotelu Medlov a zpět
  • z Nového Města na Moravě do hotelu Medlov a zpět
Přihlašování 2019 více


Adresa hotelu Medlov

Hotel Medlov
Fryšava pod Žákovou horou 143
Fryšava pod Žákovou horou
592 04

 

Copyright @2019