Workshop Eva Sánchez Martz

koná se: 11.01.2019 - 13.01.2019

Workshop Eva Sánchez Martz

Zkraťte si čekání na Tanec bez hranic 2019 třídenním workshopem s hvězdou současného tance! V chladných lednových dnech nás přijede zahřát španělská lektorka Eva Sánchez Martz, která přijala naše pozvání. Taneční workshop se koná 11. až 13. ledna 2019. Kapacita workshopu je velmi omezená a předpokládáme, že místa budou rychle pryč, neváhejte proto a určitě se přihlaste na malý zimní Tanec bez hranic co nejdříve. Přihlášku naleznete v sekci "vstupenky".

Eva Sánchez Martz je bývalou členkou prestižního souboru Cirque du Soleil, zakladatelka ACDN Productions a také zástupkyně ředitele na Institutu tance v Barceloně. Pracovala například pro Universal Music, Roc Nation, Coca Colu, Lexus, Toyotu nebo Inditex a spolupracovala také s Jennifer Lopéz nebo the Ting Tings. Eva v součností tvoří projekty pro vlastní taneční skupinu Martz Contemporary Dance Company a vyučuje svůj jedinečný styl po celém světě.

 

Bohužel se Eva Sánchez Martz nemohla z vážných zdravotních důvodů workshopu zúčastnit. Poslala však za sebe adekvátní náhradu - sólistku svého tanečního souboru Saru Colomino, která má zkušenosti s tancem z celého světa, získala například stipendium na prestižní Alvin Ailey School v New Yorku, tančila také v choreografiích Jiřího Kyliána nebo Nacha Duata. V současné době vyučuje tanec na Institutu umění v Barceloně. Sara je hlavní tanečnící Evina tanečního souboru a také ji asistuje.

Fotogalerie

Workshop.jpg

Workshop.jpg


Zpět

Přihlašování 2019 více


Adresa hotelu Medlov

Hotel Medlov
Fryšava pod Žákovou horou 143
Fryšava pod Žákovou horou
592 04

 

Copyright @2019