Macia Del Prete (IT)

Trénink začla studiem baletu, moderny, contemporary a hip hopu v Torre Annuziata v tanečním studiu E. Gravina. Ještě v mladém věku se začla věnovat studiu choreografie v I.A.L.S v Římě, v USA (Broadway dance centru - Peridance - Steps New York) a v Evropě (Pinapple), krom toho se účastnila početného množství workshopů s mezinárodně uznávanými učitely.

V letech 1999 – 2001 působila jako tanečnice v taneční společnosti “slap 99” vedené P. Coppolem. V roce 2005 blya tanečnicí v italské TV show “Assolutamente” vysílané na kanálu RAI 1 a uváděné Fabririem Frizzim. V letech 2006 – 2008 byla tanečnice a zároveň asistentka Cateriny Felicioni, podílela se s ní na workshopech jak v Itálii tak v celé Evropě. Byla také součástí taneční skupiny “legion of knowledge”, která tancovala na koncertech CO’SANG a COR VELENO. 

Je autorkou choreografie P/E Fashion Show pro kolekci IMPERFECT a světové reklamní kampaně na parfém „x“ od JOHN RICHMOND.

Během roku učí na workshopech v Itálii a nedávno hostovala jako učitel v Broadway Dance Centru Peridance Capezio Centru v New Yorku. Účinkovala v 2013 Renato Zero - AMO Tour v Itálii.

2013 Choreografka s Eva Sanchèz Martz, Andoni Larrabeiti & Fernando Lazàro pro WDM COMPANY v Picasso Project (Madrid) a pro EQUILIBRIO DINAMICO YOUTHFUL DANCE COMPANY (Italy) v Painters.

Nyní učí contemporary/moderní tanec v I.A.L.S & MUST v Římě a spolupracuje s Stefano De Martino a také učí na různých workshopech v Itálii i v zahraničí.

 

Přihlašování 2019 více


Adresa hotelu Medlov

Hotel Medlov
Fryšava pod Žákovou horou 143
Fryšava pod Žákovou horou
592 04

 

Copyright @2019