Alexandra Lemoine (FR)

Alexandra patří k předním francouzským choreografům, kteří jsou pro své zkušenosti a skvělé výsledky vyhledáváni tanečníky po celém světě. Na začátku své kariéry Alexandra studovala techniku Lestera Hortona a Alvina Aileyho. Jako tanečnice účinkovala například v muzikálu Jih proti severu nebo tančila ve filmu Disco. V současné době vede vlastní profesionální soubor, ve kterém působí nejen jako choreografka, ale také jako tanečnice. Zároveň je členkou profesionálního souboru Ricka Odumse, kde působí jako sólistka.

Kromě kreativní práce se souborem, učí na nejprestižnějších tanečních školách nejen v Paříži, ale také v řadě francouzských a zahraničních tanečních centrech. Jejím působištěm byla například International Dancing Academy v Paříži nebo Dance Station v Mnichově. Jako certifikovaná profesorka a „koučka“ tance řídí významné muzikálové konkurzy a hodnotí taneční výkony v několika soutěžích na různých festivalech jako například Baridanza Festival v Itálii.

Je autorkou nesčetného množství choreografií a mnoha krátkých filmů a fikcí pro francouzskou televizní síť TF1. Zároveň spolupracuje na televizním seriálu TV kanálu France 2 nebo se společností Sony. Je velmi vyhledávanou choreografkou produkcí jako například RTL, Disco Show nebo Cabaret Bobino.

Alexandra má velké choreografické zkušenosti s různými reklamními akcemi. Například pro známé francouzské společnosti Theatre du Chatelet a Ventes Privées. Díky širokému spektru stylů, v nichž vyniká, měla možnost tvořit choreografie pro řadu různorodých projektů a společností v rámci celého světa. Mezi její nadšené spolupracovníky patří například Disneyland Paříž, The Milenium museum v Pekingu nebo módní show UNICEF. Velkým úspěchem je také její nedávné jmenování choreografkou mladého evropského baletu.

 

Přihlašování 2019 více


Adresa hotelu Medlov

Hotel Medlov
Fryšava pod Žákovou horou 143
Fryšava pod Žákovou horou
592 04

 

Copyright @2019