Úvodní strana » Choreografové » Macia del Prete (IT)

Macia del Prete (IT)

Macia del Prete (IT)

Trénink začla studiem baletu, moderny, contemporary a hip hopu v Torre Annuziata v tanečním studiu E. Gravina. Ještě v mladém věku se začla věnovat studiu choreografie v I.A.L.S v Římě, v USA (Broadway dance centru - Peridance - Steps New York) a v Evropě (Pinapple), krom toho se účastnila početného množství workshopů s mezinárodně uznávanými učitely.

V letech 1999 – 2001 působila jako tanečnice v taneční společnosti “slap 99” vedené P. Coppolem. V roce 2005 blya tanečnicí v italské TV show “Assolutamente” vysílané na kanálu RAI 1 a uváděné Fabririem Frizzim. V letech 2006 – 2008 byla tanečnice a zároveň asistentka Cateriny Felicioni, podílela se s ní na workshopech jak v Itálii tak v celé Evropě. Byla také součástí taneční skupiny “legion of knowledge”, která tancovala na koncertech CO’SANG a COR VELENO. Podílela se na choreografickém projektu OLTRE D/C2, kde měla šanci experimentovat a vyjadřovat svoji kreativní energii. Získala velice dobré výsledky v několika italských tanečních soutěžích (DANZASI' EXPRESSION ecc.) stejně tak jako v těch zahraničních (BARCELONA DANCE GRAND PRIX).

Je autorkou choreografie letošní P/E Fashion Show pro kolekci IMPERFECT a světové reklamní kampaně na parfém „x“ od JOHN RICHMOND.

Během roku učí na workshopech v Itálii a nedávno hostovala jako učitel v Broadway Dance Centru a Peridance Capezio Centru v New Yorku. V současnosti účinkuje v 2013 Renato Zero - AMO Tour v Itálii.

Fotogalerie
Macia_Del_Prete.jpg
Choreografové
Komentáře
 
© 2018 Macia del Prete (IT) | Choreografové Tanec bez hranic - taneční stáže a workshopy se zahraničními lektory. Všechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio